Części samochodoweMotoryzacjaSalon samochodowySerwis samochodowy

Odwiedź autoryzowany salon marki Mercedes Benz – Voyager Group w Poznaniu

Voyager Group - Autoryzowany Salon, Dealer i Serwis Mercedes Benz Poznań, Oryginalne Części Mercedes

Nasza firma jest autoryzowanym salonem i serwisem marki Mercedes Benz. Nasz salon znajduje się w Poznaniu na ul św Michała 20. Jeśli jesteś posiadaczem auta marki Mercedes to zapraszamy do odwiedzenia naszego serwisu gdzie wykonujemy przeglądy gwarancyjne i pogwarancyjne oraz naprawy i likwidacji szkód. Na dzień dzisiejszy nasz serwis to jedna z najnowocześniejszych miejsc tego typu w Polsce. Sprawnie zajmiemy się naprawą twojego Mercedesa.

W naszym salonie prowadzimy sprzedaż aut marki Mercedes Benz. W ofercie posiadamy nowe motory marki Mercedes a także samochody używane. Jesteśmy w stanie zaoferować atrakcyjne warunki zakupu a także pomaga na kwestie związane z finansowaniem. Jeżeli są Państwo zainteresowani ofertą nowych modeli Mercedes Benz to zapraszamy do odwiedzenia naszego salonu lub do kontaktu z naszymi sprzedawcami.

Voyager Group - Autoryzowany Salon, Dealer i Serwis Mercedes Benz Poznań, Oryginalne Części Mercedes
https://www.voyagergroup.mercedes-benz.pl/pl/desktop/home.html

Przy salonie prowadzimy również autoryzowany serwis w którym wykonujemy naprawy i przeglądy Mercedesów. Aktualnie to ponad 1200 m kwadratowych i wiele stanowisk dzięki którym w sprawny i szybki sposób wykonujemy usługi serwisowe. Nasz serwis Mercedesa prowadzi również sprzedaż oryginalnych części marki Mercedes Benz. Jeżeli Państwo zainteresowani ofertą części do Mercedesa to zapraszamy do kontaktu z naszym serwisem.

Źródło: https://www.voyagergroup.mercedes-benz.pl/pl/desktop/home.html